• Kaya Spa İşletmeleri

    Kaya Spa olarak 2008 yılında adım attığımız sektörde önceliğimiz daima misafir memnuniyeti olmuştur. Misafirlerimizin yanı sıra çalışanlarımız, iş ortaklarımız hatta rakiplerimiz için sınıfımızda daima örnek olmayı amaçladık ve başardık. Kaya Spa'nın arkasında misafir odaklı ve kaliteyi merkez alan bir yönetim yaklaşımı bulunmaktadır.  Misafirlerimizin hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamlarını daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Sağlık sektöründe sürekli ileriye giden Spa merkezlerinde en iyi olmak için sürekli araştırma yapıyor ve en iyiyi uygulamaya çalışıyoruz. Türkiyede Spa alanında değişimin öncüleri arasında yer alıyor,geniş hizmet ve işbirliği hedeflerimize ulaşmak için daima yenilikleri incelemeye devam ediyoruz. Sektördeki iddeamız en iyi olmak ve daha iyisini başarmaktır. 

Beldibi Rixos Kaya Spa

Kaya Spa Türk Kültürünü ve geleneklerini kendi yetiştirdiği doğal bitkilerden elde edilen taze çaylarla birleştiriyor.  Geleneklere uygun olarak, Spa ritüellerinde doğal malzemeler kullanılmasının  yanı sıra misafirlerimizim bakım programları sonrasında bedenini,ruhunu ve zihnini yeniden canlandırıyor.  Tekirova Rixos Kaya Spa

Kaya Spa Türk Kültürünü ve geleneklerini kendi yetiştirdiği doğal bitkilerden elde edilen taze çaylarla birleştiriyor.  Geleneklere uygun olarak, Spa ritüellerinde doğal malzemeler kullanılmasının  yanı sıra misafirlerimizim bakım programları sonrasında bedenini,ruhunu ve zihnini yeniden canlandırıyor.  

Yukarı