• Yosun Vücut Sargısı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 84.14 $  79 €

  Yosun vücut sargısı % 100 saf ve doğal patentli alg kreması ile yapılır içerik olarak: mineraller, vitaminler ve eser elementler açısından zengindir. Fit vücut ve genel canlanma elde edilmesine yardımcı olur. Vücut zayıflama tedavisi için veya günlük strese karşı etkilidir.

 • Yeşil Çay Vücut Sargısı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 84.14 $  79 €

  Yeşil çay, sağlıklı bir cilt ve doğal güzelliği destekleyen birçok antioksidan içeren çok güçlü bir bitkidir. En çok vücut toksinlerinden kurtulmak için bilinir. Yeşil detoks vücut sargısı kullanırken, cildinizdeki toksinleri çıkarır ve cildinizi tonlar. Bu vücut sargısının ne kadar rahatlatıcı olabileceğinden bahsetmiyorum bile. Kendine bir şans ver!

 • Çikolata Vücut Sargısı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 84.14 $  79 €

  Çoğumuz kesinlikle çikolatayı seviyoruz tadı, dokusu, görünümü ve bizi nasıl hissettirdiği. Bitter çikolata çeşitlerinin de inme riskini azalttığı, kalp sağlığını iyileştirdiği ve güneşten gelen zararlı ışınları önlediği söyleniyor. Çikolatanın vücut için yararları yansıra yiyecek olarakta tüketmeden faydalanabilirsiniz, bu da Çikolata Vücut Sargısı Tedavisinin vücudu içeriden ve dışarıdan detoksifiye etmesini sağlar.

 • Bal Vücut Sargısı

  Süre(Dk) : 50  

  Bal vücut sargısının rahatlatıcı faydaları: tek bir seanstan hemen sonra hissedilebilir zindelik ve zihninizi ve vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olur. Bal Vücut Sargısı kan dolaşımını artırır, doku ve ciltte metabolizmayı temizler, lenf sistemini hızlandırarak şişlikleri azaltır, yaraların ve gerilmelerin giderilmesine yardımcı olur ve anti-inflamatuar etkiye sahiptir.

Yukarı