• Yaşlanma karşıtı Ozon tedavisi

  Süre(Dk) :  
  Ozon tedavisi, bir oksijen izomeri olan ozon kullanımına dayanan fizyoterapötik bir tedavi edici ve gençleştirici yöntemdir. Tıbbi amaçlar için, ozon 1950'lerden beri kullanılmaktadır. Geçen yüzyılın, kozmetikte - 80'li yıllardan beri. Birkaç on yıl boyunca, yöntem gelişti, etkinliği önemli ölçüde arttı.
 • Ozon Tedavisinin Derisini Beyazlatma

  Süre(Dk) :  
  Yüz ozon tedavisi, cildin durumunu iyileştirmeyi, iyileştirmeyi ve temizlemeyi amaçlayan kozmetik bir işlemdir. Ozon tedavisinin performansı sırasında, bireyler mikro sirkülasyonu, oksijenlenmeyi ve hücre enerji kaynağını, tirizmi ve cildin korunmasını geliştirmeye özellikle dikkat ederler. Ozon, doğal güzelliğin ve cilt sağlığının restorasyonu ve korunması için eşsiz bir ajandır. Ozon tedavisi cildin erken yaşlanmasına karşı savaşmak için kullanılır.
 • Akne Karşıtı Ozon Tedavisi

  Süre(Dk) :  
  Ozon tedavisi - Ozonun benzersiz iyileştirici özelliklerine dayanan umut verici bir fizyoterapi yöntemi. Bu aynı normal oksijendir, ancak molekülünde iki atom değil, üç molekül vardır. Bileşik çok kırılgandır ve hızlı bir şekilde ayrışır, ancak özel cihazlarda elde edilebilir - ozonlaştırıcılar ve çözünmüş formda kullanılabilir, tıptaki farklı alanlarda birçok problemi başarıyla çözer.
 • Anti Couperoz Ozon Tedavisi

  Süre(Dk) :  
  Cildiniz hassassa ve rozasea belirtileri varsa, bu kapsamlı bakım özellikle sizin için yaratılmıştır. Özel olarak seçilmiş bir kompleksin yardımı ile doktorlarımız bir rahatlık hissetmenize, iltihabı ve şişmeyi gidermeye, yüzün ovalini sıkılaştırmanıza ve cildi yatıştırmanıza, sağlıklı bir renk vermesini ve rosacea belirtilerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.
Yukarı