• ERICSON - Marine & Thermal

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 149 $  136.63 €

  Deniz yosunlarından yapılan bu tedavi, kuru cildi nemlendirmeye ve hücresel sağlığı (DNA ve hücre zarı) koruyan besleyici yüz konsantresine yardımcı olur, antioksidan savunma sistemini geliştirir, onarır, kırışıklıkların oluşumuyla savaşır ve myorelaxing etkisi sağlar.

 • ERICSON - Altın Orkide

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 139 $  127.46 €

  Uzun ömürlü çiçekten yapılan bu yoğun tedavinin faydaları, hücresel düzeyde yenilenen, antioksidan, sıkılaştırıcı, glikasyonu azaltır ve önler (cildin destekleyici liflerinin sertleşmesi -kolajen, elastin ve retikulin - yaşlanma ve kırışıklık oluşumu oluşturur) Aydınlatıcı, koruyucu, cildin yoğunluğunu ve sıkılığını artırır, nemlendirir, elastikileştirir, yaşlanma karşıtı ve tensör etkisi.

 • ERICSON - Göz Bakımı

  Süre(Dk) : 30   Fiyat : 99 $  90.78 €

  Kırışıklıkların, karga ayaklarının, poşetlerinin ve koyu halkaların etkili bir şekilde tedavi edildiği hızlı emilim ile tam tedavi. Yatıştırıcı, anti-inflamatuar yumuşatıcı bir güce sahiptir. Yenilenmeyi  canlandırmayı ve hücre yenilenmesini destekler, mikro sirkülasyonu uyarır, hidrasyon sağlar ve antioksidandır. Düzenli kullanımı cildin yumuşak, nemlendirilmiş ve aydınlık olmasını sağlar.

 • ERICSON - Mükemmel Cilt

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 109 $  99.95 €

  Bu tedavi tüm cilt tipleri için serbest radikalleri besleyen nötralize eden, oksijenasyon ve hücre metabolizmasını teşvik eden ve dokuların yapısal ve işlevsel bütünlüğünü koruyan, makyajı temizleyen bir krem ​​ile başlar. Tonik uygulandıktan sonra, tüm cilt tipleri için, kollajen ve elastin arasındaki düzenli düzeni korur, antioksidan, rejenere ve şifa verir, yumuşatır ve elastikiyet sağlar. Ardından cildinizin tipine göre soyma ile yapılan bir yüz masajı yapılır, ardından cildin buharla gözenekler açılması ve siyah noktaların dışarı atılması ve kusurların manuel olarak açılmasıyla derinin temizlenmesi sağlanır. Yüz tamamen temizlendiğinde, elle tutulan bir aplikatöre sahip bir cihazdan oluşan bir radyofrekansta yüz bakımı yapılır, bu cilt üzerine yerleştirilir ve farklı frekanslarda akım uygular, bu safhada yararlı özellikler içte bariz bir iyileştirme başlatır. Cilt yeni bir parıltıya ve daha açık tona kavuşur. İşlemden sonra tamamen yenilenme için maske ve oksijenin oligominerallerin etkisini yoğunlaştırmaya yardımcı olan bir aktifleştirici kremle çevresel kirlenmeden koruyan bir vitamin kompleksi oluşur.

 • ERICSON - Energy Lift

  Süre(Dk) : 90  

  Kozmetoloji ve morfo-kaldırma tedavisi, deri seviyesinde en önemli işlevi yerine getirir: hücre çoğalması, şifa ve kollajen üretimi. Tedavimiz 2 ana problem üzerinde çalışmamızı sağlar: yağsızlık ve yağların incelmesi (yanaklar) , çifte çene) yanı sıra görünür ve hızlı bir şekilde yüz ovaline yeniden dağıtım sağlayan kutanöz dokularına takviyesağlar. Kırışıklıkları doldurmak için restoratif bir etkisi vardır. Yüz oval reformuna izin verir.

Yukarı