• Yosun Vücut Sargısı

  Süre(Dk) : 30   Fiyat : 79 $  72.58 €

  Yosun vücut sargısı % 100 saf ve doğal patentli alg kreması ile yapılır içerik olarak: mineraller, vitaminler ve eser elementler açısından zengindir. Fit vücut ve genel canlanma elde edilmesine yardımcı olur. Vücut zayıflama tedavisi için veya günlük strese karşı etkilidir.

 • Yeşil Çay Vücut Sargısı

  Süre(Dk) : 30   Fiyat : 79 $  72.58 €

  Yeşil çay, sağlıklı bir cilt ve doğal güzelliği destekleyen birçok antioksidan içeren çok güçlü bir bitkidir. En çok vücut toksinlerinden kurtulmak için bilinir. Yeşil detoks vücut sargısı kullanırken, cildinizdeki toksinleri çıkarır ve cildinizi tonlar. Bu vücut sargısının ne kadar rahatlatıcı olabileceğinden bahsetmiyorum bile. Kendine bir şans ver!

 • Çikolata Vücut Sargısı

  Süre(Dk) : 30   Fiyat : 79 $  72.58 €

  Çoğumuz kesinlikle çikolatayı seviyoruz tadı, dokusu, görünümü ve bizi nasıl hissettirdiği. Bitter çikolata çeşitlerinin de inme riskini azalttığı, kalp sağlığını iyileştirdiği ve güneşten gelen zararlı ışınları önlediği söyleniyor. Çikolatanın vücut için yararları yansıra yiyecek olarakta tüketmeden faydalanabilirsiniz, bu da Çikolata Vücut Sargısı Tedavisinin vücudu içeriden ve dışarıdan detoksifiye etmesini sağlar.

 • Bal Vücut Sargısı

  Süre(Dk) : 30  

  Bal vücut sargısının rahatlatıcı faydaları: tek bir seanstan hemen sonra hissedilebilir zindelik ve zihninizi ve vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olur. Bal Vücut Sargısı kan dolaşımını artırır, doku ve ciltte metabolizmayı temizler, lenf sistemini hızlandırarak şişlikleri azaltır, yaraların ve gerilmelerin giderilmesine yardımcı olur ve anti-inflamatuar etkiye sahiptir.

 • Bal Masajı

  Süre(Dk) : 50  

  Bir ürün olarak bal iyilikle doludur. Bilim insanları balın en az altmış türdeki bakteri üzerinde güçlü bir anti-bakteriyel ve anti-duyarlılığa sahip olduğu belirtildi. Bal toksik değil ve güçlü etkileri vardır. Böylece bal çok hassas ciltler için kullanılabilir. Bal bileşimi, glikoz ve fruktoz gibi şekerler ve ayrıca magnezyum, potasyum, kalsiyum, sodyum klor, kükürt, demir, fosfat ve vitaminler B1, B2, C, B6, B5 ve B3 gibi mineralleri içerir. Bu organik akan bal, tedavi edilen bölgeye uygulanır ve daha sonra terapist özel masaj tekniği kullanır. Terapistin elleri çok yapışkan hale gelir ve cilt biraz çekilir. Bu garip ama oldukça hoş bir his. Tedaviden sonra cilt sıcak havlu ile temizlenir. Bal masajının faydaları hemen hemen tek bir tedaviden sonra hissedilebilir, kilo vermenize, patojenlerin, tuzların ve toksinlerin giderilmesine yardımcı olur, Sinir sisteminin rahatlamasını sağlar, kan dolaşımını, metabolizmayı artırıp, lenfatik sistem akışını artırır, ışık emişi drenaj sağlar toksinlerin ve aşırı sıvıların, daha ağır emiş ise durgun kaslara dolaşımı harekete geçirebilir ve lifli yapışıklıkları gevşetebilir, temizleyebilir, nemlendirebilir ve cildi besleyebilir ve elastikiyetini artırabilir (Çok hassas ciltler için güvenlidir), vücutta lipit ceplerini (selülit) parçalayabilir Cildin şekillendirilmesi ve tonlanması, yatıştırıcı ve gençleştirici etkiler üretir. Bal masaj sırasında balın harika kokusunu da alacaksınız. Masajdan sonra cilt çok yumuşak ve tonda olduğunu hissedeceksiniz. Sivilce de çok iyi çalışıyor! Hassas, kaşıntılı, kuru ciltler için çok faydalıdır.

Yukarı