• Robolex

  Süre(Dk) : 50  
  BÖLGESEL İNCELME VE CİLT GENÇLEŞTİRMEDE YENİ BİR ÇAĞ BAŞLIYOR 

         LİPO, ULTRASOUND,LAZER, VAKUM, MULTIPOLAR RADYOFREKANS 

  4 sistemi bir araya getiren son  teknoloji robolekx cihazıileilk seanstabile farkı hissedeceksiniz!

  ROBOLEKX İN ÇALIŞMA SİSTEMİ NASILDIR?
  Roboleks, lipo ultrasond, multipolar radyofrekansı, düşük seviye lazer ve vakum terapi sistemlerini birleştiren etkin yeni nesil bölgesel inceleme ve cilt gençleştirme cihazıdır. 
  Vücut uygulamalarında, ilk aşama olan lipo ultrasound ile yerleik yağ dokuları parçalanır. Aynı anda çalışan lazer, radyofrekans ve vakum terapi  sayesinde sırası ile; parçalanmış yağ dokuları eritilir, sıvılaştırılır, ve lenfatik sistemyoluyla  vücuttan atılır. 3 sistemin bi arada çalışmasıyla oluşan sinerjik etki sayesinde yağ hücreleinde azalma oluşurken, cildin sıkılaşması ve toparlaması da sağlanır. Portakal kabuğu görünümüne neden olan olan yeleşik yağ hücrelei vücuttan atılıp dodlaşım düzenlendiğinden selülit 
  tedavisi de sağlanır.
  Yüz uygulamalarrında ise, radyofrekans ile uyarılan dokularda elastin ve kolajen üretimi artar. Bu sayede ciltte yenilenme ve sıkılaşma sağlanırken, kırışıklıklarda azalma meydana gelir. Bağ dokusumasajı ise yüz kaslarını uyararak lifting etkisi  oluşturur. Böylece ciltte belirgin bir gençleşme sağlanır. 

   UYGULAMA SÜRESİN NE KADARDIR?
  Vücut uygulamaları için göbek  bölgesinde toplam bakım süresi 35 dakika sürmektedir. Diğer bölge uygulamalarında bu süre değişebilmektedir. 10 dakika lipo ultrasound işlemi yapılır. Ardından 25 dakika süren, multipolar radyofrekansı, lazer ve vvakum ayna anda çalıştığı probla uygulmaya devam edilir. Yüz uygulamaları için toplam akım süresi 20 dakika sürmektedir. 

   
Yukarı