• Bronz Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 119 $  99.14 €

  Bu masajın özelliği, güzel bir bronzluğa hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve etkisini uzatmanızı sağlayan özel doğal masaj yağları ve kremlerinin kullanılmasıdır.

 • Lomi Lomi Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 129 $  107.47 €

  Eskiden sadece şamanlar tarafından sahip olunan en eski masaj türlerinden biri olan Lomi Lomi Hawaii masajı gerçekten eşsizdir, etki hemen üç seviyede gerçekleşir: vücut, duyusal ve ruhsal. Önkol çalışmalarının güçlü bir lenf drenajı sağladığı benzersiz teknik, vücut esnekliğini yeniden kazanmaya yardımcı olur. Vücutla yapılan çalışma sayesinde ruh arındırılır. Masaj sırasında ortaya çıkan özel bir rahatsızlık, eski duygulardan arınmış metabolik süreçleri uyumlu hale getirmenize ve zihni temizlemenize olanak tanır.

   

 • Çocuk Masajı

  Süre(Dk) : 30   Fiyat : 69 $  57.48 €

  Çocuğun fiziksel sağlığını korumak ve güçlendirmek için çocuk masajı gereklidir, vücudun gelişimini destekler ve savunmasını güçlendirir. İkinci olarak da var oluşlarında bazı problemleri ortadan kaldırır. Masajın, iç organ ve sistemlerin çalışması üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

 • Hamile Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 129 $  107.47 €

  Hormonal değişikliklerden dolayı birçok gebe kadının anksiyete, gerginlik ve uykusuzluk durumu vardır. Bu nedenle rahatlatıcı masaj istenmeyen durumla en etkili şekilde başa çıkmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca hamile kadınlar için masajın belirgin bir iyileşme etkisi vardır: ağrı ve gerginliği giderir, varis olasılığını azaltır, çatlakların görünümünü önler, lenf ve kan dolaşımını iyileştirir, oksijen açılmasını önleyen plasentaya oksijen akışını iyileştirir fetüsün rahim kaslarının gerginliğini azaltır, bağırsakları uyarır, aşırı kilo alma olasılığını azaltır, şişliği azaltır, cildin elastikiyetini artırır, uyku düzenini sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirir, depresyon ve sinirliliği azaltır ve doğum için hazırlar.

 • ANJANA 4 El Masajı

  Süre(Dk) : 60   Fiyat : 249 $  207.44 €

  ANJANA Exclusive 4 El Masajı tam rahatlama için özel olarak yapılandırılmıştır ve aynı zamanda spazmlarla etkilenen bölgelerde terapistlerin yoğun masajı ile vücudunuz rahatlar. Masajda kullanılan özel aroma esansları ve 4 el kombinasyonu ve profesyonel dokunuşlar bedenen ve ruhen dinlendirir.  

 • Anjana Mix Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 129 $  107.47 €
 • Manuel Terapi

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 209 $  174.12 €
  Manuel uygulama, işlevsel blokajı kaldırmanıza, hassas darbelerin geçişini geri yüklemenize, kan dolaşımını ve lenf akışını iyileştirmenize ve bir refleks efekti gerçekleştirmenize izin verir.
 • Tibet Lenf Drenaj Masaj

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 149 $  124.13 €
 • Tibet Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 179 $  149.12 €
 • Tibet Mix Masaj

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 219 $  182.45 €
 • Anjana Mix Masajı

  Süre(Dk) : 80  
Yukarı