• Abhyanga

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 119 $  100.14 €

  Bu Ayurvedik prosedür bitki ve otlardan elde edilen esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş sıcak tıbbi yağlar ile yapılmaktadır. Yağ karışımı hücrelere derinlemesine nüfuz eder burada çözülür ve biriken toksinleri hücre içi boşluğa doğru iter, burada doğal olarak veya ek prosedürler ile çıkarılır. Abhyanga yaşlanmayı yavaşlatır ve biyolojik yaşı azaltır. Kabızlık, kuru cilt ve mukoza zarları, anksiyete, korku ve sinirlilik gibi bu hoş olmayan belirtilerle baş etmede yardımcı olur. Eklem hastalıkları ve osteoporoz gibi yaş problemlerinin mükemmel bir şekilde önlenmesinde yardımcı olur.

 • Shirodhara

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 169 $  142.21 €

  Shirodhara sizi trans olarak adlandırılan duruma getiren eşsiz bir Ayurveda prosedürüdür. Hoş hislerin akışı tüm bedeninizi kapsar, hem fiziksel hem de ruhsal olarak rahatlarsınız. Prosedürün kendisi, sıcak yağın uzun bir süre ince bir akıntı ile alnınıza dökülmesini sağlayan bir işlemdir (seans başına yaklaşık iki litre yağ tüketilir). Shirodhara'nın prosedürü için endikasyonlar şunlardır: baş ağrısı ve migren, zihinsel aşırı bağımlılık ve hafıza kaybı, uykusuzluk ve yüksek tansiyon, hızlı kellik ve grileşme, kafa derisi sorunları, kepek, tiroid problemleri ve kardiyovasküler hastalıklar. Sonuç olarak, tam pasifleştirme ve gevşeme sağlanır, tüm mimik kelepçeler elimine edilir, yüz cildi yumuşatır, uyku düzelir ve vücudun genel durumu yükselir.

 • Kativasthi Hint Sırt Masajı

  Süre(Dk) : 50  

  Alt omurganın güçlendirilmesi ve gençleştirilmesi için prosedür. Bu, sırtın alt kısmında ağrıyı gidermek için etkili bir Ayurvedik ilaçtır. Lomber bölge "Kati" tedavisi, belirli bir süre boyunca sırt ve omurgada sıcak Ayurveda yağları tutmayı içerir. Hasta, bir yağ kapağı lumbosakral kısmına inşa edildiğinde yüzü aşağıya yatar, içinde bir ilaç yağı dökülür ve 30-40 dakika bekletilir. Daha sonra sorunlu bölgeye dikkatli bir masaj yapılır. İşlem, siyatik sinirlerin sıkışmasının neden olduğu uyuşmayı mükemmel bir şekilde ortadan kaldırır, sırtın kaslarını güçlendirmeye yardımcı olur.

 • Pizhichil (4 El)

  Süre(Dk) : 90  

  Pizhichil masajı tıbbi özellikleri olan ılık bir yağ ile yapılır ve insan vücuduna dökülür. Prosedür için endikasyonlar şunlardır: sinir sistemi hastalıkları, esneklik eksikliği, eklemlerde ağrı, kıkırdak ve kemikler, bağlar ve kaslar, vücut ağrıları. Sonuç olarak, fiziksel rahatlama, iltihap ve ağrı azaltma, zihinsel rahatlama ve cinsel güçte bir artış sağlanır.

 • Sarvangadhara (4 El)

  Süre(Dk) : 90  

  Sarvangadhara Masajı: Masaj masasının her iki yanında duran, iki terapit tarafından eşzamanlı olarak gerçekleştirilir. Bu tekniğin ana prensibi, hastanın tüm vücudunu bol miktarda sıcak yağ ve / veya ılık süt, bitkisel kaynatma ile sulamaktır. Romatizma, artrit, osteokondroz, spondiloz, spor yaralanmaları, kaza sonrası yaralanmalar, yaralar, kas ağrısı, cinsel zayıflıktan muzdarip olanlar için tavsiye edilir.

 • Shiroabhyanga

  Süre(Dk) : 80   Fiyat : 189 $  159.04 €
Yukarı