• Geleneksel Thai Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 137.4 $  129 €

  Tay masajı veya "yoga masajı", kas dokusu üzerindeki derin baskı, yoga duruşlarına benzeyen pasif egzersizler, refleksoloji, germe, eklem açıklığı gibi Asya masaj tekniklerinden etkilenerek yapılan bir masajdır. İnsan vücudunda enerji akışını aktive eder. Masaj sırasındaki esnetmeler terapiste erişilemeyen derin kasları üzerinde çalışmasını sağlar. Tüm vücut derinden gerilir, gergin kaslar yavaş yavaş gevşer ve normale döner. Tüm vücut Tay masajı topuktan tepeye kadar yapıldığı için en derin gizli kas kelepçelerine kadar ulaşılır ve bu yerlerde terapist bu belirli bölgelere odaklanır, bu gergin yerleri masaj yardımı ile açar.

 • Thai Aroma Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 126.74 $  119 €

  Tayi masajı aroma yağları kullanılarak yapılan yumuşak manuel terapi ve ustanın ellerinin olağanüstü hassasiyeti ile kas ve akupresürün büyüleyici bir karışımıdır. İki terapötik işlevi birleştirir: masaj ve aromaterapi. Masaj, sinir sistemini olumlu etkiler, duygusal dengeyi dengeler, vücuda tam bir rahatlama sağlar.

 • Geleneksel Bali Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 126.74 $  119 €

  Geleneksel Bali masajı, iç kısımları avuç içi ve dirseğiyle ve akupunktur yöntemleriyle dokunarak elde edilen rahatlatıcı ve sakinleştirici etkiye sahiptir. Masaj, kan dolaşımının restorasyonunu destekler, iç organlara kan akışı, oksijen satürasyonu ve enerji açısından önemli noktalar üzerindeki etkisi nedeniyle terapötik bir etkiye sahiptir.

 • Bali Sıcak Taş Masajı

  Süre(Dk) : 80  

  Bu masajın özü, tam bir huzur ve esenlik sağlayarak uzun ve sıcak bir dokunuştur. Sıcak volkanik taşlar, gerginliği gidermek için kullanılır. Bu rahatlatıcı masaj sadece bedeni değil, aynı zamanda zihni ve ruhu da sakinleştirir.

 • 4 El Bali Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 233.25 $  219 €

  İki terapistin eşzamanlı hareketleriyle gerçekleştirilen Bali masajı, tüm kas gruplarının daha ayrıntılı bir şekilde incelenmesini sağlar ve ayrıca daha etkili bir rahatlama sağlar. Dört elli masaj size tam bir huzur ve sükunluk hissi verir, ardından bir enerji patlaması olur. Bu masaj şekliyle, organismpromun enerji merkezleri çakraların açılmasını ve aktifleşmesini sağlar.

 • Şiatsu

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 137.4 $  129 €

  Japon Shiatsu Masajı, oryantal tıbbın en eski tedavilerinden biridir. Akupunktur yerine parmakla yapılan bu tedavi kullanılır. Seans sırasında terapist biyolojik olarak aktif noktaları etkiler. Shiatsu masajının felsefesi, her bireyin psikofiziksel ve duygusal durumundan sorumlu olan ve aynı zamanda vücudun iyileşmesini sağlayan hayati enerjiyle dolduğunu varsayar. Bu enerji, vücudun her iki tarafında bulunan belli meridyenler boyunca dolaşır. Enerji tüm meridyenlerde serbestçe hareket ederse, kişi sağlıklıdır, eğer herhangi bir meridyen engellenirse, o zaman ilgili beden ya bir yokluk ya da fazla enerji yaşamaya başlar. Shiatsu, meridyenlerin bloklarını çıkarmanıza ve vücutta dengeyi kurmanıza izin verir.

 • Hint Kafa Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 84.14 $  79 €

  Farklı türlerdeki oryantal masajlar arasında, Hint kafa masajı benzersiz iyileştirici özellikleri ile ayırt edilir. Geleneksel olarak kadınlar tarafından saç bakımı için kullanılmıştır, çünkü kafa masajı  kan dolaşımını uyarır saçı kalın ve sağlıklı tutar. Ayrıca, Hint masajı baş ve boyun kaslarını gevşetmeye yardımcı olur, gerginliği giderir. Hint kafa masajı uykusuzluk, baş ağrısı, kronik göz yorgunluğunu önlemek ve stresten kurtulmak için kullanılır.

 • Lomi Lomi Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 137.4 $  129 €

  Eskiden sadece şamanlar tarafından sahip olunan en eski masaj türlerinden biri olan Lomi Lomi Hawaii masajı gerçekten eşsizdir, etki hemen üç seviyede gerçekleşir: vücut, duyusal ve ruhsal. Önkol çalışmalarının güçlü bir lenf drenajı sağladığı benzersiz teknik, vücut esnekliğini yeniden kazanmaya yardımcı olur. Vücutla yapılan çalışma sayesinde ruh arındırılır. Masaj sırasında ortaya çıkan özel bir rahatsızlık, eski duygulardan arınmış metabolik süreçleri uyumlu hale getirmenize ve zihni temizlemenize olanak tanır.

   

Yukarı