• Aromaterapi Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 99 $  101.07 €

  Aromaterapi; Terapist sizin tercih ettiğiniz aroma yağlarını kullanarak uyguladığı çok sert baskıları olmayan ruhen ve bedenen dinlendiren bir masajdır. Aroma masajı sinir sistemini rahatlatır, solunumu güçlendirir, kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır.

 • Spor Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 109 $  111.28 €

  Spor masajı kan ve lenf sıvılarının dolaşımını teşvik etmek için İsveç masaj tekniklerini tetik noktası terapisi ile birleştiren bir masaj türüdür. Spor masajının amacı kaslardaki yapışmayı kırmaktır.

 • Klasik İsveç Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 89 $  90.86 €
  İsveç masajı klasik masaj tekniği ile yapılır. Vücuda lokal veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, lenf sistemi sirkülasyonunu arttırır, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Klasik masaj kas yapışmalarını engelleyerek eklemleri gevşetir,  kas spazmlarını ve yorgunluğu alır.İsveç masajı klasik masaj tekniği ile yapılır. Vücuda lokal veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, lenf sistemi sirkülasyonunu arttırır, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Klasik masaj kas yapışmalarını engelleyerek eklemleri gevşetir,  kas spazmlarını ve yorgunluğu alır.
 • Derin Doku Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 119 $  121.49 €

  Derin doku masajı şu anda en yaygın ve etkili ilaç kullanılmadan uygulanan bir tedavi yöntemidir  ve hem yardımcı bir rol oynayabilir hem de bağımsız bir tedavi yöntemi olabilir. Sonuç temelli masaj, öncelikle  hastaya, tedaviye temel teşkil eden tıbbi masaj terapisti tarafından kapsamlı bir değerlendirme yapıldıktan sonra verilen bir teşhis ile sunulan spesifik problemleri hedefleyen spesifik bir tedavinin uygulanmasıdır. Doğrudan insan vücudunun yüzeyinde bulunan reseptörleri ve daha derin yapıları (kaslar, damarlar, iç organlar) etkiler. Terapötik masaj hissi sırasında, etkinliğini artırmak için, genellikle özel bir uzman tarafından yapılan özel jeller, masaj kremleri ve yağlar kullanılır. Tıbbi masaj kullanımı için endikasyonlar şunlardır: tonda kas bakımı, kas spazmları ve artan fiziksel aktivite, sıkı çalışma günlerinde gevşeme ve stres rahatlaması, hareketsiz yaşam tarzı, hareketsiz çalışma, yetersiz fiziksel aktivite, sırtta ağrı ve rahatsızlık, osteokondroz , kötü duruş (skolyoz, kifoz, vb.), stres ve yorgunluk ... Her hasta için ayrı ayrı tedavi prosedürleri, seans süreleri ve terapötik bir masaj şeması seçilmektedir.

 • Sırt Masajı

  Süre(Dk) : 30   Fiyat : 69 $  70.44 €

  Dünyadaki en popüler sağlık prosedürlerinden biri sırt masajıdır. Sadece gergin kaslardaki ağrının giderilmesine değil, aynı zamanda birçok organ ve sistemin çalışmasını da düzenlemeye izin verir. Sırt masajı herkese yararlıdır, ancak bazı insanlar için sadece gereklidir. Sırt masajı için ana endikasyonlar şunlardır: sırt ağrısı, artan sinir uyarılabilirliği, kronik yorgunluk sendromu, azalmış bağışıklık, kas hipotansiyonu, skolyoz, azalmış cilt elastikiyeti, osteokondroz.

 • Sıcak Volkanik Taş Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 129 $  131.7 €

  Volkanik taş masajı ısıtılarak vücuda uygulanan özel bir masajdır. Taşlar önceden ısıtılır ve sıcaklığı vücuda zarar vermeyecek şekilde kasları yumuşatarak dinlendiren bir masajdır. Sıcak taşların etkisi altında, vazodilatasyon meydana gelir, vücuttaki fazla sıvı ve toksik maddelerin aktif salımı artar.

 • Ayak Masajı

  Süre(Dk) : 30   Fiyat : 69 $  70.44 €

  Refleksoterapi çok dinlendirici ve aynı zamanda tüm organizma için çok yararlıdır. Metodu, vücudun refleksojenik bölgeleri ve ayak tabanında bulunan aktif noktalar aracılığıyla sinir sistemine uyartı verir. Ayak, tüm organizmanın indirgenmiş bir kopyasıdır, çünkü tüm iç organlara ve sistemlere yol açan yaklaşık 70.000 sinir ucu içerir. Aktif sinir zonların uyarılmasıyla kendi kendine iyileşme mekanizmaları çalışmaya başlar, vücut bir uyum ve denge durumuna gelir, gerginlik giderilir ve enerji dolaşımı iyileştirilir.

 • Yüz Masajı

  Süre(Dk) : 30  

  Yüz masajı, yüz bölgesindeki lenfleri harekete geçirerek ve kan dolaşımını uyararak rahatlamanıza ve şiş ve yorgun görünümden kurtulmanıza yardımcı olacak harika bir tedavidir. Ayrıca yüz masajı görünür cilt kusurlarını ortadan kaldırma, kırışıklıkları azaltma ve yaşlanmayı yavaşlatma amaçlı yapılmaktadır. Ayrıca masajla zayıf kasları güçlendirerek, akne, pigmentasyon ve cilt düzensizlikleri ile ilgili problemleri azaltır. Prosedür oldukça basit, ağrısız, az sayıda kontrendikasyon vardır. Efekti korumak için ayda en az iki kez yapılması önerilir.

 • Çikolata Masajı

  Süre(Dk) : 50  

  Çikolata masajının temel amacı, stresten kurtulmak ve vücudun çikolata ile genel olarak iyileştirilmesidir. Doğal çikolatanın yardımıyla masaj, aromaterapi ve maske tekniklerini birleştirerek gerçekleştirilir. Ruh halini iyileştirir, olumsuz düşünceleri nötrleştirir, kan dolaşımını normalleştirir, cildi etkili bir şekilde besler ve gençleştirir, çatlakları ve selülitleri ortadan kaldırır.

 • Bronz Masajı

  Fiyat : 119 $  121.49 €

  Bu masajın özelliği, güzel bir bronzluğa hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve etkisini uzatmanızı sağlayan özel doğal masaj yağları ve kremlerinin kullanılmasıdır.

 • Çocuk Masajı

  Süre(Dk) : 30   Fiyat : 69 $  70.44 €

  Çocuğun fiziksel sağlığını korumak ve güçlendirmek için çocuk masajı gereklidir, vücudun gelişimini destekler ve savunmasını güçlendirir. İkinci olarak da var oluşlarında bazı problemleri ortadan kaldırır. Masajın, iç organ ve sistemlerin çalışması üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

 • Hamile Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 129 $  131.7 €

  Hormonal değişikliklerden dolayı birçok gebe kadının anksiyete, gerginlik ve uykusuzluk durumu vardır. Bu nedenle rahatlatıcı masaj istenmeyen durumla en etkili şekilde başa çıkmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca hamile kadınlar için masajın belirgin bir iyileşme etkisi vardır: ağrı ve gerginliği giderir, varis olasılığını azaltır, çatlakların görünümünü önler, lenf ve kan dolaşımını iyileştirir, oksijen açılmasını önleyen plasentaya oksijen akışını iyileştirir fetüsün rahim kaslarının gerginliğini azaltır, bağırsakları uyarır, aşırı kilo alma olasılığını azaltır, şişliği azaltır, cildin elastikiyetini artırır, uyku düzenini sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirir, depresyon ve sinirliliği azaltır ve doğum için hazırlar.

 • Lenfatik Drenaj Masajı

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 119 $  121.49 €

  Lenfatik sistem, insan aktivitesinin ömrü boyunca oluşan zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasından sorumludur. Lenfatik sistemin kötüleşmesiyle, hayati aktivitenin atık ürünleri birikerek vücudun zehirlenmesine yol açar. Lenfatik sistemi uyarmak ve sıvının hareketini iyileştirmek için, lenfatik drenaj masajına ihtiyaç duyulmaktadır, bunun içinde lenf akışı boyunca vücut üzerinde aktif bir etki gerçekleşmektedir. Görünümü iyileştirmenin parlak ve hızlı etkisinden dolayı, kozmetolojide yaygın olarak kullanılmaktadır. Selülit tedavisi, aşırı yağ birikintilerinden kurtulma, şişmeyi azaltma, göz altındaki torbaları çıkarma, rejenerasyonu hızlandırma ve cildin gevşekliğini ortadan kaldırma, kırışıklıkları azaltma, vücut hatlarını iyileştirme ve varisli damarları tedavi etmeleri önerilir. Hiçbir anti-selülit programı, lenfatik prosedürler olmadan yapılamaz.

 • Selülit Karşıtı Masaj

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 119 $  121.49 €
  Selülit gelişiminin temel nedeni dolaşım bozukluğudur. Bu, kan dolaşımı ve lenf dolaşımı ve yağ dokusunda artmış miktarda toksinle ilgili sorunlardan kaynaklanır. Anti-selülit masajı kan dolaşımını ve lenf dolaşımını iyileştirir ve dokuları temizleyici oksijenle doldurmaya yardımcı olur.
 • Mum Terapi

  Süre(Dk) : 50   Fiyat : 109 $  111.28 €
  Mum terapisi, kokulu* masaj mumu kullanılarak yapılan aromaterapik bir masajdır. Bu masaj mumlarının doğal içeriği cildinizi nemlendirirken ve beslerken, cildinizde sağlıklı bir  ışıltılı bırakır. Mum terapisi, derin ve tam bir vücut rahatlaması arayanlar için harika bir seçenektir.
  *Mum kokusu seçenekleri mevcuttur
 • Anti stres masajı

  Süre(Dk) : 50  
  Yavaş ve az baskı ugulanarak efloraj hareketleri ile yapılan bir masajdır. Yavaş ve ritmik hareketleri sayesinde vücudu rahatlatma ve kas gevşetme etkisi vardır.  
 • Anjana Ayak Ritüeli

  Süre(Dk) : 50  
  Peeling
  Maske 
  Masaj
Yukarı